SPOR SAHALARI ve ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMALARI


Asfalt spor sahalarının ASTEK VG ile kaplanmadan önce seviyelendirilmesi, tesfiyesi ve korunması işlevini yerine getiren, mineral katkı ve sertleştiricilerden oluşan kıvamlı ve homojen bir kaplama sistemidir.

LVB Yama malzemesi olarak da kullanılabilmekte olup, kum ve çimento karışımı ile birlikte uygulanabilmektedir.

Hızlı renklendirici, su geçirimsiz, 100% Akrilik Kaplamadır. Astek VG üç komponantlı, primer bağlayıcı, tesfiye edici ve 100% Akrilik renklendiriciden oluşan, dayanıklı, kalıcı ve elastiki bir kaplama sistemidir. Astek VG asfalt yüzeylerde hidro karbon ve alkalilere karşı koruma sağlar.KULLANIM ŞEKLİ

Su ile inceltilerek kullanılan bu ürün kum ile homojen bir şekilde karıştırılır, tüm boşlukları ve çatlakların aralarını dolduracak şekilde tek kat M2'ye 1-1.25kg uygulanır. Uygulama bu iş için uygun seçilmiş çek çek kullanılarak yapılmalıdır.

  KARIŞIM DİZAYNI

ASTEK LVB yağmurlu hava şartlarında ve 14C sıcaklığın altında ve 50C sıcaklığın üzerinde uygulanmamalıdır. Güneşin direk etkisi altında kalacak yerde depo edilmemelidir.

ASTEK LVB, özel olarak ABD'de üretilmiş olup, spor sahaları, tenis kortları, koşu pistleri'nde yaygın olarak kullanılmakta olup, geniş referans listesine sahiptir


KULLANIM ALANLARI
Tenis Kortları, Spor Sahaları, park alanları, kaldırım ve yürüyüş yolları.
  KULLANIM ŞEKLİ
ASTEK VG iki yada üç kat olarak kullanılır. İlk iki kat boşlukların doldurulması ve üçüncüsü son kat olarak kullanılabilir. İlk kat boyuna, ikinci yada son kat enine uygulanır. Uygulama bu iş için uygun seçilmiş çek çek kullanılarak yada özel sprey sistemi kullanılarak yapılmalıdır.

 
Min  
  Max
Astek VG
100 lt.  
  100 lt.
80-100 ince silis kumu
90 kg.  
  110 kg.
Su
44 lt.  
  55 lt.


Uygulama aşağıdaki miktarlarda yapılmalıdır:

Dolgu Katı: 1m2= 0.3lt.

Son kat: 1m2= 0.15lt.

DİKKAT!

ASTEK VG, yağmurlu, 14C sıcaklığın altında ve 50C sıcaklığın üzerindeki hava koşullarında uygulanmamalıdır. Güneşin direk etkisi altında kalacak yerde depo edilmemelidir.

ASTEK VG, özel olarak ABD'de üretilmiş, spor sahaları, tenis kortları, koşu pistleri'nde yaygın olarak kullanılmakta olup, geniş referans listesine sahiptir.

Designed by ResetOTB